Tuesday, Dec. 6, 2022

Stuknęła nam 60tka!

Autor:

|

30 marca 2010

|

Tak moi Drodzy, dzisiaj dotarł do nas właśnie sześćdziesiąty film, który doczekał się publikacji w naszym serwisie. Tym sposobem dzięki Waszej pomocy prężnie dążymy do setki, a potem do dwusetki i tak dalej, stając się swoistym polskim imperium kina amatorskiego i niezależnego.

Wiemy już, że potraficie wysyłać swoje filmy do naszej redakcji w celach publikacyjnych, chcielibyśmy jednak abyście pokazali się również z innej strony i spróbowali oceniać filmy swoich kolegów po fachu. Wierzymy, że oglądane przez Was produkcje wzbudzają w Was pewne uczucia, przemyślenia i inne tego typu reakcje. Wyraźcie je w komentarzach! Przypominamy również o dziale Ale wpadka!, który wręcz kibicuje Wam do znalezienia wpadek w publikowanych przez Was filmach. Do dzieła Panie i Panowie, do dzieła!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Warsztaty filmowe CINEMAX

  Od 19 do 22 kwietnia odbędą się w Krakowie Warsztaty Filmowe Cinemax, które poprowadzi jeden z największych polskich operatorów...

Zamknij