Monday, Jun. 17, 2024

SuperOrbitalny Festiwal Filmów Amatorskich powraca!

Autor:

|

13 lipca 2015

|

SuperOrbitalny Festiwal Filmów Amatorskich powraca!

Po rocznej przerwie wraz z organizatorami zapraszamy wszystkich miłośników kina amatorskiego do wzięcia udziału w olsztyńskim festiwalu. Już po raz ósmy biblioteka w Olsztynie organizuje przegląd filmów niezależnych.

SOFFA to święto kina niezależnego i festiwal o wyjątkowej atmosferze. Jest to przegląd najlepszych i najnowszych filmów młodych twórców z całego kraju. Przypomnijmy też, że na festiwalu gościli tacy ludzie związani z kinem niezależnym, jak Katarzyna Rosłaniec czy Bodo Kox.

Festiwal odbędzie się 16 października 2015 r. (piątek). Filmy można zgłaszać do 15 września 2015 w następujących kategoriach:

- fabuła

- dokument

- animacja

- To mnie kręci–film z komórki film nakręcony telefonem komórkowym

- „Młodzi sOFFowi” kategoria dla uczniów olsztyńskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Filmy muszą być nakręcone w 2014 lub 2015 roku. Czas trwania to maksymalnie 20 minut (z wyjątkiem kategorii „To mnie kręci-film z komórki – 2 minuty). Należy je dostarczyć osobiście lub wysłać na adres: Planeta 11, al. Piłsudskiego 38, 10-450 Olsztyn.

Na najlepszych czekają statuetki i nagrody rzeczowe.

Oprócz samego festiwalu odbędą się imprezy towarzyszące (m.in. warsztaty filmowe i fotograficzne). Po szczegóły odsyłamy tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Under The SKin poster
Złapane w sieci #191 – UNDER THE SKIN (2013)

Dzisiaj przed Wami film, która ma dopiero 2 lata i występuje w nim na pewno znana Wam aktorka Scarlett Johansson....

Zamknij