Saturday, Feb. 4, 2023

Świąteczne życzenia od Kiry

Autor:

|

20 grudnia 2012

|

Świąteczne życzenia od Kiry

Korzystając z okazji przedświątecznego, jak i mojego ostatniego wpisu, w tym roku, chcę życzyć WSZYSTKIM Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Niech nowy rok przyniesie każdemu z Was nowe możliwości, pomysły, chęci i sukcesy, nie tylko w dziedzinie związanej bezpośrednio z filmem.

Nie bójcie się pokazywać swojej twórczości, bo nie ważne ile usłyszycie negatywnych opinii, wciąż będziecie mieli pewność, że zrobiliście tyle na ile było Was aktualnie stać. Być może nie będzie ona ideałem, ale to dopiero początek prowadzący Was do perfekcji. Nie przejmujcie się porażkami, bo właśnie one ulepszają nas, w tym co robimy.

Życzę Wam, abyście nigdy nie porzucili pasji, nie przestawali być, tym kim jesteście i nie zapominali, że najważniejsza jest zabawa. To co robimy powinno przynosić nam nie tylko masę sukcesów, ale także zadowolenie i szczęście. W przyszłym roku stwórzcie tyle dzieł na ile będzie starczyło Wam sił i nie bójcie się głośno krzyczeć, że właśnie WY tego dokonaliście, uczestnicząc w tworzeniu kina amatorskiego i niezależnego.

A omijając tematy filmowe życzę Wam nie tylko otrzymania fantastycznych prezentów, ale także miłości, spędzenia Świąt w rodzinnym gronie, spełnienia wszystkich ścieżek, jakie wyznaczycie sobie na przyszły rok i hucznej zabawy do białego rana w Sylwestra! Korzystajcie z każdej chwili, bo wszystko co zrobicie dziś, może mieć wpływ na przyszłość :)! Kochajcie, bawcie się, walczcie, osiągajcie swoje cele i nigdy nie zapominajcie o marzeniach!

DO PRZYSZŁEGO ROKU!!

KIRA

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
o1
Dubel #21 OPOWIEŚĆ WIGILIJNA (2008)

Wigilia to dzień radosny, który często spędzamy w gronie rodzinnym. Dzielimy się opłatkiem, jemy świąteczne potrawy, śpiewamy kolędy i obdarowujemy...

Zamknij