Monday, Dec. 5, 2022

Szósty raz będzie FILMOFFO w Opolu Lubelskim

Autor:

|

19 grudnia 2010

|

Tylko do 21 stycznia 2011 roku można zgłaszać filmy na Festiwal Kina Offowego FILMOFFO w Opolu Lubelskim. Impreza jak zawsze odbędzie się w lutym, dokładnie w dniach 11-12 lutego 2011.

 

 

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich twórców do zgłaszania filmów. Przypominamy, że na FILMOFFO nie ma żadnych ograniczeń odnośnie zgłaszanych produkcji. Przyjmujemy zarówno fabuły jak i dokumenty i animacje, krótkie i dłuższe formy, filmy amatorów i studentów szkół filmowych. Te które zakwalifikują się do konkursu, powalczą o Złotego Jeża Publiczności FILMOFFO. Kartę zgłoszeniową wraz z regulaminem znajdziecie w „pobieralni” na stronie internetowej www.filmoffo.eu.

 

Festiwal Kina Offowego FILMOFFO to impreza organizowana od 2006 roku w Opolu Lubelskim, w klimatycznym Kinie Opolanka mieszczącym się w zabytkowym obiekcie dawnego spichlerza. Oprócz konkursu kina niezależnego na FILMOFFO równie istotną rolę pełnią koncerty zespołów z nurtu alternatywnego. Na scenie kina Opolanka występowali już m.in. The Car Is On Fire, Cool Kids Of Death, Fisz Emade Tworzywo, KAMP!, Muchy, George Dorn Screams czy rosyjskie trio Eterything Is Made In China. Kto w tym roku zagra podczas Festiwalu FILMOFFO dowiemy się w ciągu najbliższych dni. Już wkrótce pojawią się też szczegółowe informacje dotyczące wydarzeń towarzyszących. Organizatorzy przewidują m.in. wystawy, pokazy specjalne, warsztaty reżyserskie i kolejną odsłonę cyklu „Giganci Polskiego Offu”, w którym prezentowane są filmy najważniejszych twórców polskiego kina niezależnego.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Matura to bzdura #9

  Chemia to przedmiot, który zawsze w latach szkolnym spędzał mi sen z powiek. Osobiście przyznam się, że ciężko mi...

Zamknij