Thursday, May. 23, 2024

Telenowela offowa pt. „Kaśka”

Autor:

|

22 listopada 2013

|

Telenowela offowa pt. „Kaśka”

W dniu 16 listopada 2013r. odbyła się internetowa premiera pierwszego odcinka pierwszej rybnickiej offowej telenoweli ”Kaśka?”.
Jest to niekomercyjny projekt filmowy Klubu Filmu Niezależnego. Wszyscy aktorzy i realizatorzy uczestniczyli w nim „społecznie”. Do tej pory powstał jeden odcinek serialu, a poza nim ukończony jest także 1,5 godzinny materiał filmowy.


W rolach głównych wystąpili: Katarzyna Sekulska, Mariusz Chudek, Monika Maria Opałko, Alina Cierniak, Andrzej Raczyński, Stanisław Baraniok i Piotr Mitko.


„Kaśka?” opowiada o dziewczynie, która przybywa do Rybnika z małej miejscowości Ciachoszyn. Z powodu braku pieniędzy na studia ubiega się o pracę sekretarki firmie budowlanej „Rapadom”, rybnickiego biznesmena Radka Pankowicza. Między biedną studentką, a bogatym biznesmenem rozkwita promienne uczucie, na którego drodze staje bardzo niebezpieczna i zawistna osoba – Judyta, żona Radka…
Scenariusz jest dziełem Sławomira Kubata, za reżyserię odpowiada Mirosław Ropiak. Autorem muzyki jest Eugeniusz Kluczniok. Specjalnie dla potrzeb serialu powstała piosenka pt „Kaśka” autorstwa zespołu Bebiki.

A oto pierwszy odcinek:


fanpage serialu na facebooku:
https://www.facebook.com/projektkaska

strona www KFN-u:
www.kfn.org.pl

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
mm3
Dubel #59 – „Maraton miłości” (2013)

Mamy mocny wjazd na toplistę przebojów "Dubla". Maciej Nikuła popisał się produkcją, która od razu wylądowała na drugim miejscu w...

Zamknij