Monday, Jun. 17, 2024

Telewizja TVT czeka na Wasze filmy!

Autor:

|

19 lipca 2021

|

Telewizja TVT czeka na Wasze filmy!

Jest szansa na otwarcie nowego kanału dystrybucji dla Waszych filmów, które być może od dawna już kurzą się na youtube’owych kanałach. Tą szansą jest emisja filmów niezależnych w ramach regionalnej telewizji TVT, która dociera do mieszkańców Śląska i chwali się zasięgami rzędu 3.5 miliona widzów.

Stacja zamierza promować na swoich łamach polskie kino niezależne, więc jeżeli macie swoje propozycje, które chcielibyście zapiąć do telewizyjnego pociągu, napiszcie do nas na adres redakcja@kinoamatorskie.pl, a my w zbiorczej wiadomości wyślemy wszystkie filmy do przedstawiciela stacji. Czas: do 1 sierpnia.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
plakat1
Powstaje nowy film „Solna Jego Mać”

Pod patronatem i ze wsparciem naszego serwisu powstaje nowa krótkometrażowa produkcja fabularna pt. "Solna Jego Mać". Będzie to już trzeci...

Zamknij