Friday, Sep. 22, 2023

Ten kurs czeka na Ciebie!

Autor:

|

23 czerwca 2012

|

 

Przypominamy, że ciągle możecie skorzystać z naszego Kursu online filmowca niezależnego! Jest on przeznaczony przede wszystkim dla tych filmowców, którzy mają jeszcze wątpliwości co do podstawowych problemów, z którymi zetkną się na planie. Poradnik ten, zawiera również wiele informacji rozszerzających zagadnienia z jakimi stykają się osoby, które popełniły już swoje pierwsze filmy.

 

 

Jedna lekcja kursu online filmowca niezależnego to po prostu zgrabna paczka praktycznej wiedzy w cenie… małej paczki chipsów :). Zapraszamy!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
7. edycja ŻUBROFFKI

  Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA jest imprezą otwartą i bez granic, szanującą odmienność oraz różnorodność tak charakterystyczną dla podlaskiej...

Zamknij