Monday, Jun. 17, 2024

THE ATTACK OF THE KILLER PHONES part I

Autor:

|

19 sierpnia 2013

|

THE ATTACK OF THE KILLER PHONES part I

Tomir Dąbrowski i jego ekipa znani są z niestandardowych pomysłów, które układają się na całościową fabułę ich produkcji. Tym razem filmowcy przymierzają się do historii opowiadającej o ataku żądnych krwi aparatów telefonicznych, nagrywanej w klimacie amerykańskiego Sci-Fi z lat ’50. Cała ta mieszanka ma opływać w spore ilości absurdalnego humoru, choć jak zapowiadają autorzy, nie zabraknie również paru mocno krwistych scen. Jeśli wszystko pójdzie z planem będzie to całkowicie anglojęzyczna produkcja (+ dodatkowa wersja z polskimi napisami).
Planowane są dwie opcje metrażowe – „pełna” 60 minutowa i „festiwalowa” 30 min. Premiera spodziewana jest na wrzesień (połowa lub końcówka). Do tej pory R.I.P. Pictures nagrało ok. 20% materiału.

Teaser, oficjalny plakat oraz ostateczny trailer będą spływać do nas sukcesywnie, a tymczasem jeśli chcecie być na bieżąco z tą produkcją, to czytajcie nasz portal, ponieważ zostaliśmy patronem medialnym tego filmu!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
eegah-dvd
Złapane w sieci #104 – EEGAH (1962)

Dzisiaj wyjątkowo późno, ale ciągle jeszcze niedzielnie... Przed Wami 104 odcinek cyklu "Złapane w sieci", a w nim kilka słów...

Zamknij