Thursday, May. 23, 2024

The Descendant – Teaser

Autor:

|

9 sierpnia 2013

|

The Descendant – Teaser

„Niedaleka przyszłość. Lubin City, miasto podzielone na trzy sektory: A – Dla najbogatszych, B – Dla klasy średniej, C – Dla najbiedniejszych. Miastem rządzi jedna wielka korporacja zwana Tadsuda Corporation. To właśnie ona podbiła rynek swoimi wynalazkami z różnych dziedzin oraz bronią najnowszej generacji, którą handluje. Lecz nad miastem czuwa jedna osoba… Choć nie do końca sobie z tym radzi i robi co tylko może, to i tak jest postrzegany przez media jako bohater. Jego imię to Assassin. Czerpie moc z magicznego pierścienia, którego pragnie ktoś jeszcze…”

Taką właśnie historię chcą opowiedzieć nam panowie ze Studia Marcos, czyli Marcos Kret i Wayne Bruce. Jak sami przyznają, teaser być może posiada pewne elementy, do których można by się przyczepić (np. zbyt długie intro), ale obiecują wykazać się pełnią swoich możliwości przy okazji kolejnego zwiastuna. Właściwe zdjęcia do filmu rozpoczną się jesienią 2014 roku. Tymczasem zobaczmy rzeczony teaser:

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
od3
Dubel #47 – „Odkupienie” (2013)

Po króciutkiej wakacyjnej przerwie, wraca do Was znany i lubiany Dubel! W dzisiejszym odcinku skupimy się na dziele Adriana Jurka...

Zamknij