Sunday, Apr. 21, 2024

The Ultimate Boy szuka wsparcia

Autor:

|

9 lutego 2015

|

The Ultimate Boy szuka wsparcia

Film „The Ultimate Boy” Marka Kreta powinniście już dobrze kojarzyć, a jeśli nie, to zachęcam do zapoznania się z tym newsem, który wiele Wam wyjaśni. Całość generalnie prezentuje się bardzo ciekawie i nowatorsko, dlatego cieszymy się, że duża część zdjęć została już nakręcona, a film fragmentami znajduje się już na obróbce postprodukcyjnej.

Aktualnie twórcy poszukują jeszcze wsparcia u potencjalnych crowdfundingowych sponsorów, którzy mogliby dorzucić symboliczną cegiełkę do powstawania tego filmu. Do zebrania jest 1200 zł. Całość akcji znajdziecie pod tym adresem.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
2-headed-shark-attack plakat
Złapane w sieci #174 – 2 HEADED SHARK ATTACK (2012)

W tym tygodniu jeśli chodzi o zapowiedź nowego odcinka cyklu "Złapane w sieci" mogę w zasadzie posłużyć się jednym cytatem...

Zamknij