Sunday, Apr. 21, 2024

The Ultimate Boy Teaser #2

Autor:

|

11 października 2013

|

The Ultimate Boy Teaser #2

Drugi teaser filmu „The Ultimate Boy”. Prace nad filmem idą pełną parą. Już za niedługo fani mogą spodziewać się pierwszego odcinka!

Zarys fabuły:

Paweł Goldman (Paweł Makuchowski) jest włóczęgą, który nie zna swojej rodziny i podróżuje po świecie od dziecka. Ludzie zawsze go poniżali, śmiali się z niego… Był zwykłym nieudacznikiem. Pewnego dnia znajduje dziwny miecz, który obdarza go niezwykłymi mocami. Przez jakiś czas nie zdaje sobie z tego sprawy, lecz gdy nadarza się okazja do uratowania niewinnej dziewczynki, chłopak odruchowo ratuje dziecko, używając swoich nowych mocy! Z czasem postanawia zostać kimś w rodzaju superbohatera… Ale czy to zmieni jego życie na dużo lepsze…? Jak to mówią „Nowe życie to nowe problemy…”

Więcej informacji znajdziecie na fanpage’u.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

(1) Komentarz

  1. Pan Antenka
    12 października 2013 at 23:44

    nuda

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
hh2
Dubel #53 – „Haunted House – short scary movie” (2013)

Umiejętność przestraszenia widza wcale nie jest taka powszechna, jak się może wydawać. Często najbardziej straszy to, czego nie widać. Na...

Zamknij