Wednesday, May. 22, 2024

Tomir wraca z nowym teaserem

Autor:

|

9 maja 2016

|

Tomir wraca z nowym teaserem

No, no, no. Nie pamiętam, żebym oglądał w ostatnich czasach teaser filmu niezależnego, w którym wystąpiło tylu polskich kabareciarzy. Jak widać Tomir potrafi zarazić swoją pasją na różnych frontach! Zobaczcie, co tym razem przygotował:

Jak wiemy z pierwszego źródła, na chwilę obecną zarejestrowane jest około 50% materiału (100 giga danych = 300 minut surowych nagrań).

Tomir utrzymuje, że jeśli wszystkie znaki na niebie i na ziemi będą sprzyjać produkcji, to do sierpnia powinna już powstać co najmniej godzinna, testowa wersja filmu.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
alicja
Powstaje „Alicja i ostatnia loteria”

W Manchesterze powstaje kolejny film Jacka Fuchsa, który jest swego rodzaju kontynuacją jego poprzedniego filmu ("Errata na lazurowym wybrzeżu") oraz...

Zamknij