Wednesday, Jul. 24, 2024

Twój film w „Tematach z Szewskiej”

Autor:

|

5 stycznia 2011

|

Czasopismo Uniwersytetu Warszawskiego „Tematy z Szewskiej” zaproponowało ostatnio społeczności kina niezależnego możliwość publikacji nadesłanych filmów niezależnych i amatorskich na łamach płyty dołączonej do tego czasopisma. Jak na nią trafić? Poznajmy komunikat oficjalny:

 

„Skandal”

 

Pismo „Tematy z Szewskiej” wydawane przez Uniwersytet Wrocławski (Katedra Etnologii i Antropologii Kulturowej) zaprasza wszystkich zainteresowanych do przesyłania propozycji w postaci filmów – dokumentalnych, artystycznych, krótkometrażowych, animacji, kolaży, czy też innych form wizualnych, a także nagrań audio, realizujących zaproponowany przez redakcję temat – SKANDAL.

 

Jednocześnie ogłaszamy KONKURS NA OKŁADKĘ do każdego z wymienionych tomów, które czekają na realizację. Jedyne ograniczenie jakie jest stawiane wszystkim zainteresowanym konkursem, dotyczy wykorzystania w punkcie centralnym wejścia do kamienicy, w której znajduje się nasza katedra.

 

Czasopismo ma charakter interdyscyplinarny, jego celem jest uchwycenie wielogłosowości na jeden „zadany” temat. W związku z tym chcielibyśmy spotęgować różnorodność głosów za sprawą autorów, twórców, którzy zechcą podzielić się swoją wiedzą i refleksjami. Oczekujemy na wypowiedzi naukowe, artystyczne, światopoglądowe… W Radzie Programowej czasopisma znajdują się m.in.: Tomasz Tomaszewski, Waldemar Krzystek, Wiesław Saniewski.

 

Pismo wydawane jest w atrakcyjnej, zadbanej estetycznie szacie. „Tematy z Szewskiej” można kupić między innymi w salonach sieci Empik.

 

   Informujemy, że publikacja w czasopiśmie „Tematy z Szewskiej” ma wartość 9 pkt.

 

Zainteresowanych przesłaniem materiałów na płytę CD/DVD bardzo proszę o kontakt na: i.morozow@poczta.fm lub pod numerem telefonu: 607107654. Termin przesyłania propozycji do bieżącego numeru to marzec 2011 r. Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.tematyzszewskiej.pl lub znalezienia nas na Facebooku!

 

Źródło: Inf. pras.

 

Serdecznie zapraszamy!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Matura to bzdura #11

  Jesteśmy już po Nowym Roku, pewnie niejeden z Was wystrzelił w kosmos zgromadzone petardy. A właśnie? Co wiecie o...

Zamknij