Saturday, Sep. 23, 2023

Twoje własne konto

Autor:

|

7 grudnia 2012

|

Twoje własne konto

Pierwszą rzeczą jaką warto zrobić w naszej nowej odsłonie, to odświeżenie bądź założenie nowego konta. Zanim powiemy, jak to zrobić, poinformujemy Was z czym wiąże się założenie u nas darmowego konta…

 

Korzyści z posiadania konta w serwisie Kinoamatorskie.pl

  1. Wszystkie filmy jakie zgłosimy do serwisu, lub zgłosiliśmy wcześniej zostaną przypisane do naszego konta. Dzięki temu, użytkownicy wchodząc na nasz profil będą mogli zobaczyć całą naszą dotychczasową twórczość.
  2. Możliwość spersonalizowania profilu. Dzięki tej opcji, Czytelnicy będą mogli dowiedzieć się o nas czegoś więcej. Możemy ustawić sobie avatar, opisać swoją dotychczasową działalność, zareklamować swoją grupę filmową, czy też umieścić odnośnik do FanPage’a, lub strony internetowej.
  3. Nie musimy się podpisywać pod każdym komentarzem. Po założeniu konta, system automatycznie będzie go podpisywał naszym nickiem.
  4. Ułatwiamy promocję naszych filmów. Kinoamatorskie.pl organizując różnego rodzaju pokazy filmów niezależnych szuka materiału pośród twórców. Posiadając u nas konto, umożliwiasz nam łatwy kontakt z Tobą, dzięki czemu prościej jest nam promować Twoje filmy.
  5. Będąc aktywnym użytkownikiem promujesz swoje filmy. Im więcej się udzielasz, im bardziej Twój nick jest obecny w serwisie, tym częściej inni Czytelnicy wchodzą na Twój profil, zapoznając się z Twoją twórczością.

 

Okej, to5 najważniejszych plusów posiadania u nas konta.Teraz, jak je założyć. Są 2 sposoby:

 

  1. Jeżeli posiadałeś już konto w starej odsłonie. Jeśli zakładałeś u nas kiedykolwiek konto, wejdź tutaj i wpisz swój nick, lub mail. Na skrzynkę pocztową, której adres podałeś przy rejestracji przyjdzie wygenerowane hasło, które po zalogowaniu będziesz mógł zmienić.
  2. Jeżeli nie masz konta. Aby założyć konto zapraszamy tutaj. Rejestracja jest uproszczona do maksimum. Podajesz nick i mail, a na maila przychodzi wygenerowane hasło, które później możesz dowolnie edytować. WAŻNE: Gdyby pojawiła się informacja o treści: „Wymagane uwierzytelnienie”, wtedy wpisujemy login: webd, hasło: webd.

 

Informacja dla autorów!

Jeżeli założyłeś lub odnowiłeś konto i masz w naszym serwisie swoje filmy, koniecznie pisz do nas na adresredakcja@kinoamatorskie.pl! Wtedy przypiszemy do Twojego konta wszystkie dotychczas zgłoszone przez Ciebie filmy.

 

 

Share This Article

O autorze

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
logo
Nowe Kinoamatorskie.pl od św. Mikołaja!

  Witamy Was serdecznie w nowej odsłonie serwisu Kinoamatorskie.pl. Mamy nadzieję, że nie przestraszyliście się, że jesteście w jakimś innym...

Zamknij