Sunday, Apr. 21, 2024

Tworzą film o airsofcie i szukają ekipy do pomocy

Autor:

|

9 maja 2014

|

Tworzą film o airsofcie i szukają ekipy do pomocy

W bardzo ciekawej inicjatywie bierze udział nasz Czytelnik Grey. Otóż on i jego ekipa postanowili zrobić film fabularny (20-40 min) o airsofcie, a szczególnie o ludziach, którzy w niego grają. Jak wspomina: „Nie chodzi o wybuchy, ale o osiągnięcie głębokiego dna psychologicznego”. W związku z tym, nie trudno się domyślać, że pomysłodawcy chcą postawić przede wszystkim na klimat i wciągającą historię.

I choć twórcy mają wiele pomysłów, sporo energii i wysokie ambicje, to jednak sami nie dadzą rady. Niezbędna będzie rekrutacja do ekipy realizacyjnej. Poszukiwani są szczególnie aktorzy, statyści i ludzie oraz firmy, które użyczą sprzętu i lokacji.

Jeśli jesteście w stanie pomóc, napiszcie na adres chris.studzinski@gmail.com.

A żebyście nie mieli wątpliwości, że ten film to nie przelewki, prezentujemy Wam teaser, choć czasowo zdecydowanie przekracza on ramy tej formy promocji.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
48hprojekt
48 Hour Film Project Katowice

6 maja ruszyły popołudniowe warsztaty filmowe w ramach 2. edycji konkursu i festiwalu 48 Hour Film Project w Katowicach. Dzisiaj warsztaty dobiegają...

Zamknij