Wednesday, May. 22, 2024

V Dolnośląski Festiwal Filmowy czeka na Wasze filmy

Autor:

|

4 maja 2020

|

V Dolnośląski Festiwal Filmowy czeka na Wasze filmy

Wraz z Organizatorami zachęcamy wszystkich amatorskich twórców filmów fabularnych i dokumentalnych (reżyserów, producentów) do udziału w V jubileuszowym Dolnośląskim Festiwalu Filmowym „Złoty Samorodek 2020”. Z uwagi na to, że jest to jubileuszowa edycja, zwiększono wartość nagród, oraz rozszerzono krąg tematyczny i krąg odbiorców festiwalu. W nowej formule, zgłaszane filmy nie muszą dotyczyć wyłącznie Dolnego Śląska, a twórcy nie muszą też pochodzić z regionu Dolnego Śląska.

Idąc za regulaminem: zgłaszane filmy powinny być zrealizowane w okresie 2018 – 2020 i trwać nie więcej niż 60 minut. Termin nadsyłania filmów mija 17 lipca. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Certificatetemplate [Convertido]
(Nie)Sprawna z nagrodą w Los Angeles!

Dobre wieści zza oceanu: najnowszy film Adama Nowaka, o którym pisaliśmy na początku kwietnia otrzymał nagrodę na festiwalu Independent Shorts...

Zamknij