Wednesday, May. 22, 2024

VI edycja Festiwalu Filmowego DRZWI w wydaniu międzynarodowym!

Autor:

|

25 lutego 2013

|

VI edycja Festiwalu Filmowego DRZWI w wydaniu międzynarodowym!

Do 11 marca organizatorzy gliwickiego Festiwalu Filmowego DRZWI czekają na Wasze filmy. Przyjmowane są produkcje z zakresu kina niezależnego, studenckiego, amatorskiego – fabuły, dokumenty, animacje oraz eksperymenty. Więcej na ten temat w regulaminie. Na twórców czekają nagrody pieniężne oraz Złote Framugi.

W tym roku festiwal odbędzie się 23 kwietnia i potrwa do 27 kwietnia. Tegoroczna edycja jest edycją międzynarodową, a więc widzowie będą mieli okazję zapoznać się z dziełami z zagranicy. Ponadto w programie, jak zwykle pokazy specjalne, przeglądy tematyczne i retrospektywy, konferencje prasowe, imprezy towarzyszące, warsztaty, wystawy oraz premiery. Zresztą zobaczcie, jak to wyglądało w tamtym roku!

 

Przypominamy, że my również w 2012 roku odwiedziliśmy Gliwice. Materiał, który powstał z tego wydarzenia znajdziecie tutaj. Po więcej informacji na temat festiwalu odsyłamy tu.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
my moms a werewolf
Złapane w sieci #80 – MY MOM’S A WEREWOLF (1989)

"Moja mama jest wilkołakiem" - już sam tytuł sugeruje, że film, który doczekał się recenzji w dziale "Złapane w sieci"...

Zamknij