Thursday, May. 23, 2024

VI Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich Klaps

Autor:

|

3 lutego 2014

|

VI Ogólnopolski Konkurs Filmów Amatorskich Klaps

Samorząd Uczniowski przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy oraz serwis Kinoamatorskie.pl zapraszają do wzięcia udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Filmów Amatorskich KLAPS. Poprzednie edycje cieszyły się powodzeniem i szerokim zainteresowaniem, co potwierdziła duża ilość nadesłanych prac z całego kraju. W zeszłym roku na konkurs nadesłano aż 136 różnych filmów! KLAPS to ogólnopolski konkurs artystyczny organizowany już po raz szósty, skierowany do młodzieży w wieku od 15 do 24 lat. W tym roku można wykazać się w trzech kategoriach:

FILM FABULARNY:
Czas trwania do 15 minut
Proponowane gatunki (komedia, dramat, horror, parodia)
Realizacja kamerą amatorską

REPORTAŻ:
Czas trwania do 8 minut
Realizacja kamerą amatorską

ANIMACJA:
Wykonanie techniką dowolną
Czas trwania do 5 minut

Aby wziąć udział w konkursie musisz zarejestrować się przez Internet lub przesłać zgłoszenie pocztą oraz zapoznać się z regulaminem konkursu. Kolejnym etapem jest przesłanie swojego filmu oraz wpłata wpisowego w wysokości 20 zł do dnia 15.05.2014 r. Następnie prace zostaną sprawdzone przez Komisję Kwalifikacyjną, a o wyniku jej obrad uczestnicy będą poinformowani drogą elektroniczną. Filmy ocenia profesjonalne jury. Laureatów konkursu poznaje się podczas Gali Finałowej, która odbędzie się w Bydgoszczy dnia 06.06.2014 r. Nagrody zostaną przyznane w 3 głównych kategoriach, przyznana będzie również nagroda Grand Prix. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody w postaci kamer, programów do edycji wideo czy tabletów.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Atak kobiety olbrzyma poster5
Złapane w sieci #126 – ATTACK OF THE 50FT. WOMAN (1993)

Treść zapowiedzi kolejnego odcinka cyklu "Złapane w sieci" pozostawiam dzisiaj Dawidowi, a zatem: " Tym razem z lat 50. przenosimy się...

Zamknij