Sunday, Apr. 21, 2024

VII Superorbitalny Festiwal Filmów Amatorskich SOFFA

Autor:

|

18 marca 2013

|

VII Superorbitalny Festiwal Filmów Amatorskich SOFFA

Zapraszamy do wzięcia udziału w siódmej edycji Superorbitalnego Festiwalu Filmów Amatorskich SOFFA, który odbędzie się w multimedialnej bibliotece młodych Planecie 11 w Olsztynie. W tym roku filmy można przesyłać do 10 maja 2013 r. Tematyka jest dowolna, czas trwania produkcji: do 20 minut. Podobnie jak w ubiegłym roku przewidziane są kategorie: ‚fabuła’, ‚dokument’, ‚animacja’ oraz ‚to mnie kręci-film z komórki’. Nowością jest kategoria ‚olsztyński talent’, która ma na celu promocję lokalnych twórców. W tej kategorii zostanie wybrany najlepszy film nakręcony przez filmowca z Olsztyna.

 

Superorbitalny Festiwal Filmów Amatorskich SOFFA istnieje od 2007 roku i cieszy się coraz większą popularnością, W ubiegłym roku zgłoszono niemal 100 filmów z całej Polski.

 

Wielki finał festiwalu, czyli pokazy zakwalifikowanych filmów i gala wręczenia nagród odbędzie się 7 czerwca w Planecie 11. Wiadomo też, że gościem specjalnym festiwalu i przewodniczącą jury będzie Katarzyna Rosłaniec, reżyserka głośnych filmów „Galerianki” i „Bejbi blues”.

 

 Więcej informacji o festiwalu oraz regulamin i karty zgłoszeniowe można znaleźć na stronie internetowej www.planeta11.pl.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pumping Iron
Złapane w sieci #83 – PUMPING IRON (1977)

 Dziś w sieci złapany nie lada okaz. 188 cm wzrostu, ok. 110 kg wagi, 56 cm w bicepsie i 147...

Zamknij