Friday, Jan. 27, 2023

W maju ruszy VI edycja festiwalu Słowacki Fest

Autor:

|

28 stycznia 2014

|

W maju ruszy VI edycja festiwalu Słowacki Fest

Warszawski festiwal filmowy Słowacki Fest organizowany przez VII LO im. Juliusza Słowackiego promuje się, jako trampolina amatorów filmu na czerwone dywany międzynarodowych festiwali. I to nam się podoba! Bo faktycznie świetnym pomysłem jest organizowanie co roku dynamicznie rozwijającej się inicjatywy, która ułatwia start młodym filmowcom.

W tym roku odbędzie się szósta edycja, tym razem utrzymana w konwencji filmów Tima Bartona. Wszystkich chętnych organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w konkursie filmowym. Filmy można tworzyć w kategoriach: animacja, reklama społeczna, film muzyczny, film w stylu Burtona.  Nadesłana praca konkursowa nie powinna  przekraczać 15 minut i zawierać przynajmniej jedno ze słów kluczy:  wykluczenie, mrok, groteska, tajemnica, fobia.

Filmy powinniście przesyłać do 16 maja 2014r. do sekretariatu VII LO im. Juliusza Słowackiego w Warszawie (ul. Wawelska 46). Filmy nominowane do nagród zostaną wyświetlone i ocenione przez jury, składające się m.in. z polskich dziennikarzy, krytyków filmowych i teatralnych, aktorów, wykładowców szkół filmowych etc. podczas VI edycji Słowacki FilmFest 30 maja 2014r. Początek o godz. 17.00 w auli liceum. Więcej informacji (regulamin, formularz zgłoszeniowy) na fan page’u.

Miło nam poinformować, że serwis Kinoamatorskie.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Hideous Sun Demon poster 2
Złapane w sieci #125 – „THE HIDEOUS SUN DEMON” (1959)

Niech barwy plakatu Was nie zmylą, bo to co ujrzycie na ekranach swoich monitorów, wcale nie będzie kolorowe. Będzie stare,...

Zamknij