Monday, Jun. 17, 2024

W przygotowaniu – Conan The Cimmerian

Autor:

|

27 kwietnia 2013

|

W przygotowaniu – Conan The Cimmerian

Zapraszamy Was do przeczytania relacji naszego Czytelnika Greya z poziomu zaawansowania prac nad filmem „Conan The Cimmerian”.

 

Serwis Kinoamatorskie.pl pisał o tym, że Conan The Cimmerian dostał 5 tyś. zł w konkursie pewnego banku. Nadszedł więc czas na relację z przygotowań. W sobotę i niedzielę spora część ekipy spotkała się w Warszawie i przez łącznie 15 godzin ćwiczyła sceny aktorskie i walki. Ponieważ ekipa pochodzi z całej Polski, takie rzadkie spotkania są niezwykle ważne, bo pozwalają bądź co bądź amatorom przećwiczyć elementy, które będą musieli wykonać szybko i sprawnie podczas właściwych zdjęć na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

 

Sobota poświęcona była w głównej mierze aktorom. Improwizowali oni sceny ukazujące wzajemne relacje pomiędzy postaciami, a które nie zostaną pokazane w filmie, aby zbudować wspólne tło i historię. W drugim etapie ćwiczyli już sceny z filmu, szukając emocji i odpowiednich ruchów.

Drugiego dnia najważniejsze stały się walki oraz sposoby ich nakręcenia. Mimo, że są one ćwiczone już od kilku miesięcy, czasu okazało się za mało by opracować ujęcia i ten element będzie kontynuowany w Warszawie podczas kolejnych prób w mniejszym gronie.

Galerię z tego wydarzenia możecie obejrzeć tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
lomp
Fortel – Teaser

Studio Filmowe Lompfilm znane naszym Czytelnikom choćby z takich filmów jak Uranium, czy Doorbell wypuszcza na światło dzienne swoje kolejne...

Zamknij