Saturday, Sep. 23, 2023

Warsztaty Filmowe i XIII Konkurs „5 minut z życia codziennego”

Autor:

|

26 kwietnia 2016

|

Warsztaty Filmowe i XIII Konkurs „5 minut z życia codziennego”

Zapraszamy do udziału w XIII Konkursie: 5 minut z życia codziennego. Wągrowiec 2016, który odbędzie się 8 lipca 2016 w ramach Warsztatów Filmowych ’5 minut z życia codziennego’. Wągrowiec, 8-10.07.2016 r.
TERMIN nadsyłania filmów: 11 czerwca 2016.

TEMATYKA i FORMA FILMÓW
Tematy filmów dotyczyć mają ogólnie pojętego życia codziennego: rodziny, pracy, czasu wolnego, świąt i ceremonii, wypoczynku, zabaw i rozrywek itp. Organizatorom zależy szczególnie na filmach będących dokumentalnym zapisem rzeczywistych wydarzeń i problemów współczesności. Do konkursu dopuszczane będą filmy dokumentalne, fabularne, animowane oraz video-art, których tematem przewodnim jest życie codzienne.
Do Konkursu nie będą dopuszczone teledyski, reklamy czy parodie reklam, filmy krajoznawcze, przyrodnicze, itp.

Więcej na temat wymagań dotyczących filmów przeczytacie tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
rybka
14. Multimedia Happy End w Częstochowie – można zgłaszać filmy

14. edycja Multimedia Happy End Festiwalu Filmów Optymistycznych odbędzie się w dniach 12-16 października w Częstochowie. Do 1 sierpnia można...

Zamknij