Warsztaty filmowe w ramach Festiwalu Filmowego „Drzwi”
To, co rok temu robiło furorę w ramach otoczki gliwickiego Festiwalu Filmowego „Drzwi”, w tym roku wraca po raz kolejny. Mowa o warsztatach filmowych. Do 19 kwietnia można zapisać się na 3 rodzaje zajęć:
- DOBRY SCENARIUSZ – prowadzi JAKUB ĆWIEK (dowiesz się, jak „ugryźć” scenariusz i jakie są jego najważniejsze aspekty)
- PRACA Z AKTOREM – prowadzi Patryk Jurek (nauczysz się improwizować, dowiesz się jak dobrze wypaść na castingu, a także poznasz dokładnie sens stwierdzenia: „kamera Cię lubi”)
- KOMPOZYCJA OBRAZU – prowadzi Weronika Bilska (ze szczególnym naciskiem na praktykę poznasz tajniki budowania klimatu w swoim filmie za pomocą obrazu)
Dowiedz się, jak zapisać się na warsztaty filmowe w ramach Festiwalu Filmowego Drzwi.
Puste Pole
co to z a gowno????!!!Ludwik Danielak - Żołnierz wyklęty
Chwała bohaterowi. To zbieżność z moim nazwiskiem. Zbieżność również oGood Luck And Good Fuck
Czy istnieje mozliwosc udostepnienia go jeszcze raz?? Bardzo mi na tym"Stoję za Tobą" - propozycja filmowa od Jakuba Borunia
Gdzie można znaleźć dystrybutora "Stoję za Tobą"?