Tuesday, Mar. 5, 2024

Warsztaty filmowe w ramach Festiwalu Filmowego „Drzwi”

Autor:

|

5 kwietnia 2013

|

Warsztaty filmowe w ramach Festiwalu Filmowego „Drzwi”

To, co rok temu robiło furorę w ramach otoczki gliwickiego Festiwalu Filmowego „Drzwi”, w tym roku wraca po raz kolejny. Mowa o warsztatach filmowych. Do 19 kwietnia można zapisać się na 3 rodzaje zajęć:

  1. DOBRY SCENARIUSZ – prowadzi JAKUB ĆWIEK (dowiesz się, jak „ugryźć” scenariusz i jakie są jego najważniejsze aspekty)
  2. PRACA Z AKTOREM – prowadzi Patryk Jurek (nauczysz się improwizować, dowiesz się jak dobrze wypaść na castingu, a także poznasz dokładnie sens stwierdzenia: „kamera Cię lubi”)
  3. KOMPOZYCJA OBRAZU – prowadzi Weronika Bilska (ze szczególnym naciskiem na praktykę poznasz tajniki budowania klimatu w swoim filmie za pomocą obrazu)

Dowiedz się, jak zapisać się na warsztaty filmowe w ramach Festiwalu Filmowego Drzwi.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
vda2
Dubel #34 – Vittima Di Amore (2011)

"Vittima Di Amore" to propozycja do dyskusji w ramach trzydziestego czwartego odcinka "Dubla". Dzieło Tomira Dąbrowskiego doczekało się oceny na...

Zamknij