Friday, Jan. 27, 2023

Warsztaty z Barbarą Paciorkowską

Autor:

|

13 czerwca 2012

|

 

15 czerwca br. w Warszawskiej Szkole Reklamy odbędzie się specjalny otwarty, bezpłatny warsztat „TOSTER” pt. „Pomysł, i co dalej?”.

Wyjątkowy, bo jedyny w tym roku szkolnym „Toster” rozpocznie się o godzinie 10:00 i poprowadzi go Barbara Paciorkowska** – autorka programów publicystycznych, filmów dokumentalnych i reportaży (m.in. prezentowanych w magazynie „Ekspres Reporterów”).

Podczas warsztatu Barbara Paciorkowska opowie o tym czym jest reportaż, jakie są jego typy i cechy oraz czego unikać w tej trudnej sztuce opowiadania filmowego. Uczestnicy zajęć dowiedzą się również skąd czerpać pomysły i w jaki sposób prowadzić selekcję materiału, jak zaciekawić i wzruszyć widza oraz o tym jak pracować na planie filmowych oraz przy montażu. Warsztat zostanie wzbogacony pokazem filmów Barbary Paciorkowskiej oraz panelem dyskusyjnym i ćwiczeniami.

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać na adres e-mail: warsztaty@szkolareklamy.pl. W tytule maila prosimy wpisać „FilmoSter z Barbarą Paciorkowską”. Prosimy także załączyć CV (koniecznie z numerem telefonu). Osoby zakwalifikowane na warsztat będą poinformowane odpowiednio wcześniej telefonicznie. Wszelkie pytania prosimy kierować pod nr tel.: 510 090 287.

Więcej informacji o warsztatach „Toster Workshop WSR” organizowanych przez WSR (m.in. tematyka zajęć, informacje o prowadzących, lista uczestników zakwalifikowanych do udziału w poszczególnych warsztatach) będziemy systematycznie zamieszczać na stronie www.szkolareklamy.pl. Zapraszamy!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jutro w Fotoplastykonie

  Po gorących emocjach związanych z wczorajszym meczem zachęcamy do ochłonięcia jutro przy audycji "Fotoplastykonu". Tym razem w programie sporo...

Zamknij