Tuesday, Apr. 16, 2024

Warto rozmawiać o OFFie

Autor:

|

6 października 2011

|

 

Jesteś niezależnym twórcą filmowym? Chcesz pokazać się szerszej publiczności i porozmawiać o swoich filmach na radiowej antenie? Mieszkasz w Warszawie lub okolicach? A może po prostu lubisz oglądać kino niezależne i chciałbyś posłuchać co siedzi w głowach jego twórców? Piotr Rzepka zaprasza wszystkich zainteresowanych do Radia Aktywnego, w każdy czwartek od godz. 17:00! „Fotoplastykon” to audycja poświęcona w 100% kinematografii, w 50%, twórczości niezależnej.

 

Pokaż się, daj się usłyszeć! Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: piotr.rzepka2@radioaktywne.pl – daj się zaprosić na wywiad! Albo po prostu słuchaj – www.radioaktywne.p, każdy czwartek 17:00 – 18:00 – „Fotoplastykon Piotra Rzepki”. Subiektywny przegląd kinowych premier i wydarzeń ze świata filmu oraz duża dawka twórczości niezależnej. Naprawdę warto.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Złapane w sieci #10 – CLASS OF 1999 (1990)

  Zapowiedź kolejnego odcinka cyklu "Złapane w sieci" będzie tak trochę w cieniu wyborów. No bo w sumie za każdym...

Zamknij