Sunday, Sep. 24, 2023

Wyniki konkursu z okazji premiery filmu „Twoja stara. Baśń”

Autor:

|

3 czerwca 2012

|

 

Z okazji premiery filmu „Twoja stara. Baśń” Łukasza Jedynastego, mieliśmy do rozdania dwa podwójne zaproszenia na projekcję tej produkcji w kinie Alchemia w Warszawie. W imieniu swoim i Fundacji Filmowa Warszawa z przyjemnością informujemy, że nagrody wylosowali:

 

Marek Baranowski i Karol Kwiatkowski

 

Oczywiście odpowiedzią na pytanie: „PSEUDONIM JAKIEJ KOLUMBIJSKIEJ GWIAZDY MUZYCZNEJ POJAWIA SIĘ W FILMIE „TWOJA STARA. BAŚŃ”?” było słowo: „Shakira”. Bez większego zaskoczenia przyznajemy, że każda przysłana do nas odpowiedź była poprawna :). Zwycięzcom gratulujemy nagród, a uczestnikom życzymy powodzenia w następnych konkursach!

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Złapane w sieci #43 – KILLJOY (2000)

  2 tygodnie temu mieliśmy lodziarza, w zeszłą niedzielę duet Jekyll&Hyde, a dzisiaj mamy okazję zapoznać się z klaunem! O...

Zamknij