Monday, Jun. 17, 2024

Wytwórnie amatorskie poszukiwane!

Autor:

|

2 grudnia 2011

|

 

Nasza redakcja jest otwarta na wszelkiego rodzaju współpracę, dlatego nie mogliśmy się oprzeć, aby nie odpowiedzieć na ten odzew! Na naszą skrzynkę napisała bowiem Pani Kasia – studentka V roku SGH w Warszawie, która będzie pisać pracę magisterską o produkcji amatorskiego filmu jako specyficznego projektu. Jak wiadomo, w tej tematyce szczególnie cenne będą doświadczenia osób, które „siedzą” w tym żywiole na co dzień. Dlatego poniżej publikujemy list, który otrzymaliśmy, a Was prosimy abyście chcieli się znaleźć w tej pracy naukowej!

 

Witam,

 

Jestem studentką V roku SGH w Warszawie. W mojej pracy magisterskiej chciałabym przedstawić temat produkcji amatorskiego filmu jako specyficznego projektu. Praca miałaby ukazywać również, w jaki sposób „intuicyjnie” twórcy wykorzystują pewne metody zarządzania projektami przy takiego rodzaju produkcji oraz jakie inne metody można by wprowadzić, aby realizacja projektu przebiegała lepiej.

 

Prowadząc serwis o takiej tematyce, zapewne orientujecie się Państwo bardzo dobrze zarówno w temacie, jak i znacie wiele osób i wytwórni amatorskich zajmujących się takimi produkcjami. W związku z tym chciałabym zapytać, czy istnieje możliwość, aby wskazali mi Państwo ewentualne osoby lub grupy, które zajmują się takimi filmami, ale mimo, iż robią to amatorsko, to starają się aby ich działania były dość zbliżone do tych wykonywanych podczas produkcji profesjonalnych. Jeśli to możliwe, czy mogłabym prosić o np. kontakt mailowy do takich osób?

 

Bardzo zależy mi na nawiązaniu kontaktu z takimi twórcami, ponieważ bez możliwości analizy takiego projektu filmu amatorskiego nie uda mi się w pełni zrealizować tematu pracy.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Katarzyna

 

Pomożecie? Mail do Pani Kasi to: qulkasia@poczta.onet.pl.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jutro w FotoPlastykonie

  Już jutro jak zwykle o 17.00 w radiu Radioaktywne.pl będziemy mogli posłuchać audycji Piotra Rzepki, który wraz z reżyserem...

Zamknij