Tuesday, Apr. 16, 2024

Wywiad z Piotrem Matwiejczykiem

Autor:

|

9 czerwca 2010

|

Piotr Matwiejczyk, to niewątpliwie znacząca postać na scenie kina niezależnego. Organizatorzy wielu festiwalów chwalą sobie, iż angażuje się on we współpracę i wraz z nimi staje się propagatorem idei offowej. Nam, udało się „dorwać” Piotra na festiwalu CK OFF, który odbył się w Przemyślu i przepytać go z kilku nurtujących nas pytań, zapraszam tutaj.

 

 

Kinoamatorskie.pl: Kiedy i jak rozpoczęła się rozpoczęła się Twoja przygoda z filmem?

 

Piotr Matwiejczyk: Nie odpowiadam na to pytanie :-)

 

Kinoamatorskie.pl: Zobaczyliśmy dziś Twoją najnowszą produkcję „Piotrek 13ego”, skąd idea na to, by przedstawić właśnie taką jatkę horroru i komedii?

 

Dalsza część tutaj.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
przemysl
[IV] CK OFF Piotr Matwiejczyk – wywiad

Poniżej przedstawiamy Wam krótki wywiad, który przeprowadziliśmy z członkiem jury przemyskiego festiwalu filmów niezależnych CK OFF - Piotrem Matwiejczykiem. Serdecznie...

Zamknij