Saturday, Nov. 26, 2022

X edycja festiwalu RePeFeNe

Autor:

|

13 lipca 2011

|

 

W dniach 18-23 października 2011 r. odbędzie się dziesiąta edycja festiwalu Rybnickie Prezentacje Filmu Niezależnego RePeFeNe 2011.

Ogłoszony został nabór filmów konkursowych w trzech kategoriach: Fabuła, eksperyment i dokument.

Filmy bez limitu czasowego można zgłaszać do dnia 20 września 2011 r.

Organizatorami RePeFeNe są: Dom Kultury w Chwałowicach, Klub Filmu Niezależnego i Instytucja Filmowa Silesia-Film w Katowicach.
Regulamin, karta zgłoszenia i więcej informacji do pobrania znajdują się na stronie: www.repefene.pl.

Zapraszamy do udziału!

 

„RePeFeNe” są jednymi z ważniejszych i najgłośniejszych Prezentacji Kina Niezależnego na Śląsku.
Wielkim ich miłośnikiem i przyjacielem jest Kazimierz Kutz, który był gościem specjalnym festiwalu w 2004 r. Gościliśmy także Jerzego Cnotę, Ryszarda Zaorskiego, Adama Sikorę, Cezarego Żaka, Marzenę Kipiel-Sztukę. Jerzego Janeczka, Piotra Matwiejczyka, Grzegorza Lipca, Franciszka Dzidę i Pawła Kukiza.

 

Kazimierz Kutz o „RePeFeNe”:

 

„Rybnickie Prezentacje Filmu Niezależnego są przykładem oryginalnych postaw obywatelskich ich autorów które wzbogacają życie kulturalne i artystyczne na Górnym Śląskim dlatego też zasługują na szacunek i popieranie (…) dla mnie, starego filmowca zawodowego, filmy pokazywane na Prezentacjach robią wielkie wrażenie, a niektóre z nich są godne pozazdroszczenia”

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
Matura to Bzdura #38

  Temat jak najbardziej na czasie: Wakacyjne podróże. W tym odcinku spotkamy takie pytania jak: Po jakim mieście można pływać...

Zamknij