Thursday, Jun. 13, 2024

XII Festiwal Filmowy w Kochanowskim

Autor:

|

13 stycznia 2014

|

XII Festiwal Filmowy w Kochanowskim

Nowy rok, to nowe szanse, nowe możliwości i nowe edycje dobrze znanych nam już festiwali filmowych. Dzisiaj chcemy Was zaprosić do zgłaszania swoich propozycji na XII edycję Festiwalu Filmowego w  XXVIII LO im J. Kochanowskiego w Warszawie. Festiwal Filmowy cieszy się ogromną popularnością  i uznaniem wśród młodzieży, jest dwudniowym wydarzeniem, gromadzącym młodych ludzi z całej Polski.

Tegoroczna edycja Festiwalu będzie odbywała się pod hasłem „Kino PRL-u” i datowana jest na 7-8 marca.  Więcej informacji na temat tej inicjatywy, a także formularz zgłoszeniowy i regulamin znajdziecie tutaj. Zachęcamy również do polubienia profilu Festiwalu na Facebooku.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Birdemic poster
Złapane w sieci #123 – „BIRDEMIC: SHOCK AND TERROR” (2008)

Dawid Gryza, przygotowując tę recenzję zastanawiał się, czy produkcja Jamesa Nguyena jest w stanie przebić film, którego recenzję mieliśmy okazję...

Zamknij