Wednesday, May. 22, 2024

XIV Przegląd Amatorskich Filmów Uczniowskich ALBATROSY

Autor:

|

20 maja 2021

|

XIV Przegląd Amatorskich Filmów Uczniowskich ALBATROSY

Wraz z Organizatorami Festiwalu serdecznie zapraszamy uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w XIV Przeglądzie Amatorskich Filmów Uczniowskich ALBATROSY.

Zrealizowane filmy można zgłaszać do 31 sierpnia 2021.

Nadesłane filmy będą pretendowały do nagród za najlepszy krótki film fabularny, najlepszy film dokumentalny i najlepszą animację lub film eksperymentalny oraz nagrodę publiczności – pula nagród wynosi 7000 zł!

W ramach festiwalu odbędą się między innymi  bezpłatne warsztaty i masterclassy online z wybitnymi polskimi reżyserami – m.in. prof. Robertem Glińskim, prof. Andrzejem Fidykiem i Kingą Dębską. Warsztaty z pracy nad filmem dokumentalnym poprowadzą dla Was: Jaśmina Wójcik, Katarzyna Mateja i Małgorzata Goliszewska. Natomiast animatorzy ze Studia Trefl podzielą się z Wami swoją wiedzą w zakresie pracy nad filmem animowanym. Więcej informacji na temat samego festiwalu znajdziecie tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
bg0
VI Dolnośląski Festiwal Filmowy czeka na Wasze filmy!

2 tygodnie temu ruszył nabór filmów na VI Dolnośląski Festiwal Filmowy, który odbędzie się 2-3 października w Złotoryi. Czasu do...

Zamknij