Monday, Dec. 11, 2023

„Za granicą mgieł” szuka wsparcia

Autor:

|

25 lutego 2015

|

„Za granicą mgieł” szuka wsparcia

Planeta Ziemia po wielkiej katastrofie. Ludzie – którzy ocaleli – zbijają się w małe plemiona. Dotychczas wiodące religie ustępują miejsca starodawnym kultom, czczącym groźnych bogów i siły natury. W jednej z takich małych prymitywnych osad zaczaja się bestia. Krwiożercze zwierzę? A może psychopata w ludzkiej skórze? Wielki Jarl wyznacza nagrodę za zabicie potwora. Pewnego dnia zjawia się bezimienny łowca. Podejmuje wyzwanie i rusza na łowy. Ale czy na pewno chodzi mu tylko o złoto…?

Tak prezentuje się zapis fabuły „Za granicą mgieł”. Filmu, który ma szansę powstać przy wsparciu potencjalnych koproducentów. Twórcy, na czele z Hubertem Bąkiem odpowiedzialnym m.in. za „PROJEKT DRACHE” zamierzają w crowdfundingowy sposób zorganizować przynajmniej 2 000 zł na produkcję swojego nowego filmu. Kwota ta ma zostać przeznaczona na zwrot poniesionych przez aktorów kosztów oraz kostiumy i charakteryzację.

Więcej na temat tej akcji możecie przeczytać pod tym adresem.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Leeches poster
Złapane w sieci #176 – LEECHES! (2003)

Były rekiny, były piranie, a więc najwyższy czas na... pijawki! I to nie byle jakie, bo bardzo zmutowane;). Tym razem...

Zamknij