Saturday, Nov. 26, 2022

Zagrałbyś w spektaklu własnej śmierci?

Autor:

|

4 maja 2013

|

Zagrałbyś w spektaklu własnej śmierci?

W nocy z 3 na 4 maja miało miejsce uroczyste zamieszczenie filmu Tomira Dąbrowskiego na łamach naszego serwisu! Jako, że premiera wystartowała dość późno, to spokojnie możemy cieszyć się nią jeszcze dzisiaj, choć cały splendor miał paść na 3 maja. W każdym razie przedstawiamy Wam godzinę i 42 minuty historii, o której opowiadaliśmy już niejednokrotnie!

„TEATR TO ŻYCIE. JEDNAK W TYM TEATRZE CZEKA CIĘ ŚMIERĆ..

W pewnym małomiasteczkowym ośrodku kultury obsada szykująca się do wystawienia drobnego przedstawienia jest sukcesywnie uszczuplana przez tajemniczą postać skrytą za płaszczem i maską. Jego ofiary są okrutnie torturowane, jego tożsamość i motywy nieznane. Czy uda się go powstrzymać? Czy komuś uda się zmazać UŚMIECH z twarzy ŚMIERCI?”

To ostatnie pytanie jest szczególnie frapujące i zachęcające do tego, by film R.I.P. Pictures obejrzeć. Jako, że za oknami deszcz i wszelkie ogniska na masową skalę są odwoływane, to może korzystając z tej okazji, warto byłoby zapoznać się z tym dziełem. A jeśli nie dzisiaj, to koniecznie w najbliższym czasie, ponieważ bez wątpienia ten długi metraż nie przejdzie bez echa. Panie i Panowie, zapraszamy na Uśmiech Śmierci!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
wp2
Dubel #38 – „Wartość prawdy” (2010)

Czym dzisiaj jest prawda? Czy w ogóle w przestrzeni publicznej istnieje takie pełnowartościowe pojęcie, jak "prawda"? No, dobra... Mamy weekend...

Zamknij