Sunday, Apr. 14, 2024

Zapraszamy do Cudu nad Wisłą!

Autor:

|

2 września 2011

|

 

Zostańcie aktorami, reżyserami lub operatorami. Wybierzcie bohaterów, miejsce akcji
i zdecydujcie, co się wydarzy… Zobaczcie jak wygląda praca profesjonalnego operatora oraz dźwiękowca.

 

Na początek warsztaty z improwizacji, a potem spektakl „Na granicy”, przygotowany przez grupę Afront – będziecie mogli nie tylko zdecydować o tym, co się stanie na scenie, ale również sami wcielić się w poszczególne role! Wszystko zostanie profesjonalnie nagrane, zmontowane w krótkie klipy, i opublikowane w sieci.

Jak to będzie wyglądać? „Na granicy” zabierze gości Cudu nad Wisłą właśnie na granice: rozsądku, smaku, absurdu, wytrzymałości, pokory, pychy, bólu, radości, i wielu innych. Wybór granic zależeć będzie od Was. Bezgraniczne będą tego wieczora tylko wyobraźnia, dobra zabawa i zaskoczenie!

 

Uwaga: spora dawka śmiechu gwarantowana (wzmocnienie mięśni brzucha w pakiecie)!

 

Miejsce: Cud nad Wisłą, Wybrzeże Kościuszkowskie, Warszawa

Termin: 05.09.2011

Godzina: 19:00 – 20:00 warsztaty improwizacyjne

20:00 – 22:00 spektakl „Na granicy”

Link do wydarzenia: Zobacz tutaj

 

 

Grupa Improwizacyjna Afront to piątka młodych adeptów sztuki aktorskiej, która w pewnym momencie swojego życia zdecydowała, że tradycyjny teatr jest super, ale przydałoby się zrobić coś jeszcze.
W końcu granie czyjegoś tekstu nie jest niczym wyjątkowym – ale za to granie BEZ przygotowanego wcześniej tekstu już tak. Tak też zaczęła się ich przygoda z tajemną sztuką improwizacji…
www.afront.art.pl

 

Równocześnie internetowy festiwal kina niezależnego MUVISH.COM FEST informuje, iż na prośbę twórców zgłaszanie filmów zostało przedłużone do 15 września. Można rejestrować dokumenty, animacje, fabuły i etiudy artystyczne o różnej długości. Filmy będą walczyły o Grand Prix w wysokości 10 000 zł oraz nagrody w czterech kategoriach po 1 000 zł. O wyjątkowości festiwalu MUVISH.COM FEST świadczy fakt, iż od 16 września o przyznaniu wszystkich nagród zdecydują wyłącznie widzowie poprzez stronę serwisu. Więcej informacji na www.muvish.com.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Złapane w sieci #4 – TERROR IS A MAN

  Jak zwykle w niedzielę witamy Was kolejnym odcinkiem serii "Złapane w sieci". Dzisiaj wraz z Dawidem Gryzą polecamy zaznajomić...

Zamknij