Friday, Feb. 23, 2024

Zapraszamy do zabawy!

Autor:

|

30 stycznia 2013

|

Zapraszamy do zabawy!

Ostatnio wpadliśmy na pomysł zorganizowania zabawy na Facebooku, której celem będzie promocja Waszych filmów. Zasady są proste: My publikujemy informację, czego szukamy w Waszych filmach, a Wy sprawdzacie, czy Wasze filmy posiadają to, czego my szukamy. Jeśli tak, to wrzucacie w komentarzu do danego posta link do screena przedstawiającego to, czego szukamy, oraz link do Waszego filmu, z którego dana scena pochodzi (oczywiście najmilej będzie jeśli ten film został już do nas zgłoszony:)).

Pomysł spotkał się z zainteresowaniem naszych Czytelników, wobec tego dzisiaj ruszyło pilotażowe wydanie, w którym poszukujemy GNIEWU. Jeżeli okaże się, że cykl cieszy się stałą popularnością, nie wykluczamy możliwości nagradzania autorów najciekawszych screenów gadżetami konkursowymi! Zapraszamy do zabawy na nasz fanpage!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
z1
Charakteryzacja #17 – Zombie

Obserwatorzy działu "Charakteryzacja" na pewno bardzo dobrze pamiętają, że publikowaliśmy już wpis, w którym Tomek Czekalski przedstawiał "szyję Zombie". Tym...

Zamknij