Tuesday, Mar. 5, 2024

Zbliża się Aggregatum – trailer

Autor:

|

20 lutego 2017

|

Zbliża się Aggregatum – trailer

Postapokaliptyczne wizje świata były już tematem wielu filmów, ale musimy pamiętać, że twórcy niezależni mogą w pełni wykorzystać swoje pokłady kreatywności, aby w inny sposób pokazać to, co wielokrotnie już widzieliśmy na dużych, bądź mniejszych ekranach. Być może tak będzie w nowej produkcji szczecińskiej grupy filmowej Filmotwór Niezależny – Aggregatum. Film śledzi historię grupki ludzi ocalałej po tajemniczej katastrofie, kierującej się do większego miasta w poszukiwaniu innych ocalałych.

 

Premiera odbędzie się 18 marca o 18 w Klubie Delta w Szczecinie. Po seansie będziecie mieli okazję porozmawiać z twórcami filmu, a oprócz tego w planie jest również głosowanie publiczności na najlepszego aktora występującego w filmie, losowanie nagród i projekcja wpadek z filmu. Wydarzenie uświetni 4. urodziny Filmotworu Niezależnego. Więcej informacji na ten temat tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
7 Konkurs Reportażu_plakat
7 Konkurs Reportażu Amatorskiego

Zapraszamy serdecznie do udziału w 7. edycji Konkursu Reportażu Amatorskiego organizowanego przez Staromiejski Dom Kultury we współpracy z Instytutem Reportażu...

Zamknij