Friday, Jan. 27, 2023

Zdążysz w minutę?

Autor:

|

3 lipca 2015

|

Zdążysz w minutę?

Zamknięcie artystycznej wizji w 1 minucie wymaga dyscypliny i przemyślanej koncepcji.
To wyzwanie, które stawiają przed Wami organizatorzy konkursu na najlepsze filmy jednominutowe, który odbędzie się po raz 10 w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku.
Główne kryterium konkursu to pomysłowość – każdy ma szansę zdobyć główną nagrodę, niezależnie od technicznych umiejętności. Organizatorzy dopuszczają tak amatorów, jak i profesjonalistów. Liczy się kreatywność.
Prace konkursowe można zgłaszać w 3 kategoriach: fabuła, forma i mini-dokument. Nabór prac potrwa do 24 sierpnia 2015.
Do tego czasu można zgłaszać prace konkursowe on-line, lub dostarczyć na adres Organizatora.

Spośród nadesłanych prac Jury wybierze 45 najlepszych filmów jednominutowych, które tym samym znajdą się w finałowej selekcji oraz przyzna w poszczególnych kategoriach nagrody i wyróżnienia.

PULA NAGRÓD: 15 000,00 zł

Gala finałowa z uroczystym wręczeniem nagród oraz projekcja finałowej selekcji filmów odbędzie się 8. października 2015 o godz. 19.00 w Centrum św. Jana w Gdańsku.

W listopadzie jednominutówki ruszą w doroczne tournee festiwalowe po Polsce, które potrwa do końca roku. Szukajcie ich w swoim mieście!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
KKF_LOGO
FOLK Film Festiwal

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja Konkursu Krótkich Filmów o Wsi KOKOFY. Od 19. do 22. sierpnia Sianów będzie stolicą...

Zamknij