Wednesday, May. 22, 2024

Zgon będzie, ale w innej formie

Autor:

|

2 stycznia 2013

|

Zgon będzie, ale w innej formie

Ze względu na problem z członkiem ekipy odpowiedzialnym za muzykę do filmu, prace nad nią bardzo się rozciągnęły w czasie. Jednak fakt, że ekipa filmowa składała muzykę w gronie reżysersko-montażowym sprawił, że jest ona w tym momencie bliższa ich pierwotnym zamysłom (chociaż, jak mówią „mniej spójna, ze względu na konieczność wykorzystania muzyki nie skomponowanej stricte na potrzeby  filmu.”)

Koniec końców, na początku 2013 Marek Pawlikowski zapewnia, że ekipa jest u kresu realizacji całości, a (paradoksalnie) powyższy wypadek sprawił, że film jest dalece bardziej dopracowany wizualnie. Premiera, jeżeli nie będzie kolejnych nieprzyjemnych niespodzianek, odbędzie się pod koniec stycznia b.r. w Warszawie. Dokładną datę i miejsce podamy, gdy tylko zostaną ostatecznie zatwierdzone.

Ekipa Kinoamatorskie.pl trzyma kciuki!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Niewidzialny wróg
Złapane w sieci #72 – ENEMY UNSEEN (1989)

Na zwieńczenie starego roku Dawid Gryza poleca film "Enemy unseen", w Polsce dystrybuowany jako "Niewidzialny wróg". Autor działu "Złapane w...

Zamknij