Sunday, Oct. 1, 2023

Zło zawsze wraca? Zobacz „Odkupienie”

Autor:

|

8 czerwca 2013

|

Zło zawsze wraca? Zobacz „Odkupienie”

Bruno – główny bohater filmu Adriana Jurka ma na swoim sumieniu wiele złych rzeczy – przestępstwa, sprzedaż narkotyków. Kiedyś miał pasję, był dobrym człowiekiem i chciał żyć uczciwie oraz pragnął robić to, co lubi. Lecz nie udało mu się i wkroczył na ścieżkę przestępcy. Jednak po pewnym wydarzeniu zaprzestaje żyć w taki sposób, który krzywdzi innych. Czy dobre chęci wystarczą na zmianę życia o 180 stopni ? A może jest już za późno?

O tym właśnie będzie opowiadać „Odkupienie”, które  nie dawno zadebiutowało na łamach naszego serwisu. Serdecznie zapraszamy do oglądania i komentowania. Film znajdziecie tutaj.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
tablicaKonkurs
9. kilOFF projekcja konkursowa

Organizatorzy 9. edycji Festiwalu Filmów Niezależnych kilOFF dokonali ostatecznego wyboru filmów konkursowych. Spośród 116 zgłoszonych filmów komisja selekcyjna wybrała 18...

Zamknij