Friday, Sep. 22, 2023

40 filmów powalczy o Złote Ryby

Autor:

|

10 października 2015

|

40 filmów powalczy o Złote Ryby

40 filmów fabularnych, dokumentalnych, profesjonalnych, studenckich oraz niezależnych powalczy o Złote Ryby dla najbardziej optymistycznych produkcji filmowych podczas 13. Multimedia Happy End Festiwalu Filmów Optymistycznych w Częstochowie.

13. edycja Multimedia Happy End odbędzie się w dniach 21-24 października w Częstochowie. Na festiwalu spotkają się wielkie produkcje i małe niezależne obrazy. Każdy z nich ma szansę wygrać, ponieważ liczy się tu zawartość optymizmu, którą niesie film, a nie rozmach, z jakim został zrobiony. Jurorami są natomiast widzowie. Impreza po raz pierwszy odbędzie się w Częstochowie, do której przeniosła się z Rzeszowa.

W tym roku podczas festiwalu zobaczymy m.in. nagrodzonych gdyńskim Złotym Lwem „Bogów” Łukasza Palkowskiego, „Serce, serduszko” Jana Jakuba Kolskiego, czy najnowszy film z Tomaszem Kotem w roli głównej „Żyć nie umierać” w reż. Macieja Migasa.

Filmy startujące w konkursie powalczą o Złote Ryby w kategoriach:
- Grand Prix – nagrodę w wysokości 3 000 zł ufundowała Grupa Multimedia Polska.
- Profesjonalny Film Fabularny
- Niezależny Film Fabularny
- Studencki Film Fabularny
- Profesjonalny Film Dokumentalny
- Niezależny Film Dokumentalny
- Studencki Film Dokumentalny

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
repefene2015plakat
Startuje XIV edycja RePeFeNe!

Dom Kultury Chwałowice i Klub Filmu Niezależnego zapraszają na ciekawe wydarzenia w ramach XIV edycji Rybnickich Prezentacji Filmu Niezależnego "RePeFeNe...

Zamknij