Sunday, Apr. 21, 2024

Znamy termin prapremiery „Death Smile”

Autor:

|

20 marca 2013

|

Znamy termin prapremiery „Death Smile”

29 marca o godzinie 20.00 w Lidzbarku Warmińskim odbędzie się prapremiera filmu Tomira Dąbrowskiego „Death Smile”. Mówimy o prapremierze, ponieważ film do czasu premiery, która ma nastąpić 1 maja może się jeszcze trochę zmienić. Co prawda poprawki te zdają się mieć charakter kosmetyczny (np. dogranie ładnych plenerów w celu uatrakcyjnienia aspektu wizualnego), to jednak pewne zmiany mogą nastąpić.

Pokaz odbędzie się w ramach reaktywowanej imprezy Lidzbarskich Wieczorów Offowych, która spory czas temu została rozpoczęta przez Radosława Bieleckiego (znanego choćby z kabaretu NEONÓWKA). Oprócz „Death Smile” publiczność zobaczy również etiudę filmową organizatora eventu – Bartka Fiedorowicza. Będzie to „Wierchuszka” – film na podstawie sztuki Andrzeja Ballo p.t. „Noblista”. Będzie to opowieść o  lidzbarczaninie Rafale Budyniu, który otrzymuje literackiego Nobla. Burmistrz z sekretarzem, wykorzystując lokalne media próbują ten sukces przypisać sobie. Niestety Noblista postanawia opuścić rodzinne miasto, do tego w centrum miasta przewraca się pomnik Gagarina i rozwiązuje się worek z sukcesami mieszkańców.Wszystko miesza się z oparami absurdu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
POSTER2-809x1024
„Reportaż” w fazie końcowej

"Reportaż" Huberta Bąka to produkcja bardzo ciekawa, bo oprócz tego, co mówi nam o niej sam autor, nie mamy możliwości...

Zamknij