Tuesday, Nov. 28, 2023

Został jeszcze tydzień zgłoszeń!

Autor:

|

22 czerwca 2013

|

Został jeszcze tydzień zgłoszeń!

Kochacie dziwne kino? My co tydzień za sprawą działu „Złapane w sieci” przekonujemy się, że dziwne kino jest super! Stańcie się zatem jego częścią i zgłoście swoje filmy na Festiwal Filmowy „Kocham Dziwne Kino”, który jest skierowany do amatorów i twórców niezależnych.

Najmilej widziane będą obrazy cechujące się humorem i dystansem, intrygujące, absurdalne, stanowiące wyzwanie dla logiki i zdrowego rozsądku, czyli ujmując jednym słowem – DZIWNE. Termin zgłaszania swoich propozycji mija z końcem czerwca, zatem spieszcie się i odwiedźcie tę stronę!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
tnk3
Dubel #42 – „Tommorow Never Knows” (2010)

Opowiadasz znajomym, że po mega imprezie obudziłeś się pod gołym niebem z dwoma niemniej gołymi kobietami obok siebie i uważasz...

Zamknij