Thursday, Feb. 22, 2024

Zostań jurorem konkursu filmowego na Ars Independent 2015!

Autor:

|

10 czerwca 2015

|

Zostań jurorem konkursu filmowego na Ars Independent 2015!

Jeśli zastanawialiście się jak wygląda rola jurora na festiwalu filmowym, macie najlepszą okazję ku temu by się przekonać! Ars Independent, katowicki festiwal filmu, animacji, gier wideo i muzyki, zaprasza do udziału w konkursie na Jury Młodych!

W oczekiwaniu na tegoroczną edycję Ars Independent Festival, organizatorzy przygotowali konkurs dla młodych i niepokornych, którym bliskie jest współczesne kino. Celem konkursu jest wyłonienie trzyosobowego jury, które nagrodzi Podkową Młodych najciekawszy film w ramach dedykowanego debiutantom i autorom filmów drugich konkursu Czarny Koń. Inicjatywa skierowana jest do wszystkich w wieku od 18 do 26 roku życia.

Konkurs na Jury Młodych podzielony jest na dwa etapy. W pierwszej kolejności, do 17 lipca, należy wypełnić elektroniczny formularz. Następnie, w dniach 1-2 sierpnia, odbędzie się rozmowa z organizatorami Festiwalu.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Ars Independent.

Ars Independent Festival 2015 odbędzie się w dniach 22 – 27 września w Katowicach. Organizatorem wydarzenia jest Instytucja Kultury Katowice – Miasto Ogrodów. Impreza odbywa się w ramach obchodów 150-lecia Katowic.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
azja
Pomóż oswoić Azję

Azja niewątpliwie jest dla wielu z nas terenem niezbadanym i dzikim. Powiedziałbym nawet, że może dla większości ten kontynent już...

Zamknij