Thursday, Jun. 13, 2024

„Zrób REC.onesans”!

Autor:

|

12 lipca 2013

|

„Zrób REC.onesans”!

„Zrób REC.onesans” to konkurs internetowy na film promujący Program Infrastruktura i Środowisko nagrywany telefonem komórkowym lub innym przenośnym rejestratorem obrazu i dźwięku.

Konkurs trwa od 12 lipca do 10 sierpnia 2013 r. i mogą w nim wziąć udział osoby w wieku 18-29 lat. Filmy można zgłaszać w dwóch kategoriach:

  • film nakręcony telefonem komórkowym lub aparatem fotograficznym (z montażem),
  • film nakręcony kamerą przenośną typu handy-cam (z montażem).

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

- nakręcić komórką, aparatem lub kamerą film dotyczący projektów z programu Infrastruktura i Środowisko (projekty znaleźć można korzystając z ogólnodostępnej aplikacji na telefon TOTU)

- zmontować film

- wejść na www.zrobreconesans.pois.gov.pl

- wysłać film rejestrując się poprzez zakładkę „Weź udział”

- czekać na ogłoszenie wyników

 

Do wygrania atrakcyjne nagrody: kamery, tablety, akcesoria! Więcej informacji i regulamin na stronie: www.zrobreconesans.pois.gov.pl

 

Konkurs współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżet państwa w ramach pomocy technicznej Programu Infrastruktura i Środowisko.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
ni1
Dubel #45 – „Niezastąpiona”

Co prawda film Piotra Mazurkiewicza pt. "Niezastąpiona" nie trafił do TOP 10 filmów zrecenzowanych w "Dublu", ale to wcale nie...

Zamknij