Sunday, Apr. 21, 2024

11. edycja CK OFF

Autor:

|

14 kwietnia 2017

|

11. edycja CK OFF

Centrum Kulturalne w Przemyślu, Kino Centrum w Przemyślu i Zwellinder Film Group zapraszają na 11. edycję Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF.

XI CK OFF odbędzie się w dniach 26 i 27 maja 2017 roku w Przemyślu. Trwa nabór filmów – w tym roku bez ograniczeń gatunkowych! Do festiwalu mogą być zakwalifikowane filmy fabularne, dokumentalne, eksperymentalne oraz animacje. Na Wasze filmy organizatorzy czekają do 30 kwietnia! Festiwal przeznaczony jest dla twórców niezależnych oraz studentów kierunków filmowych. Tu znajdziecie kartę zgłoszeniową i regulamin festiwalu.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
hel2
„Śledztwo” zwyciężyło – o HeliosOFFach słów kilka

Wczoraj minął równy tydzień, jak w Heliosach w całym kraju świętowaliśmy nieformalny dzień filmowca niezależnego. Na ten dzień czekałem długo,...

Zamknij