Wednesday, Nov. 29, 2023

Festiwal Kreatywności Studenckiej

Autor:

|

18 grudnia 2016

|

Festiwal Kreatywności Studenckiej

Już w styczniu rusza czwarta edycja Festiwalu Kreatywności Studenckiej! Głównym celem Festiwalu jest przybliżenie szeroko pojętej kultury i sztuki młodym ludziom. W tym celu organizowane są bezpłatne warsztaty dla wszystkich zainteresowanych.

Motywem zbliżającej się edycji jest FILM I ANIMACJA. Z tej okazji organizatorzy mają do zaoferowania studentom wszystkich wrocławskich uczelni wyższych warsztaty ze scenopisarstwa, czterogodzinne spotkanie na temat profesjonalnego oświetlenia czy warsztaty filmowe, na których można dowiedzieć się więcej o montażu i obsłudze sprzętu! Dodatkowo będzie możliwość porozmawiania z profesjonalną aktorką, Barbarą Hładzio, trenerką Akademii Rozwoju, Anną Rogowską, oraz uczestniczenia w warsztatów z motion capture, które odbędą się w Centrum Technologii Audiowizualnych (dawnej Wytwórni Filomów Fabularnych). Na zakończenie będzie także propozycja dla wszystkich fanów bloga AreYouWtchingClosely?, czy po prostu fanów świata filmowego – w trakcie trwania Festiwalu Kreatywności Studenckiej odbędzie się panel dyskusyjny prowadzony przez Macieja Stasierskiego, założyciela bloga, oraz warsztaty dotyczące prowadzenia kanału na YouTubie. Zwieńczeniem całego wydarzenia będzie uroczysta Gala, na której czeka nas kilka niespodzianek.

Zapisy ruszają już niebawem! Szczegóły na: https://www.facebook.com/FKS.nzs/?ref=aymt_homepage_panel

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
affich15-11petit
Nabór filmów do II edycji INTERCULTURAL VISUAL FORM

Stowarzyszenie FORMATOVA zaprasza do zgłaszania filmów krótkometrażowych do II edycji polsko-francuskiego projektu Intercultural Visual Form (I.V.F. II). Tegorocznym tematem jest...

Zamknij