Saturday, Nov. 26, 2022

9.Przegląd Filmów Amatorskich Łapa 2012

Autor:

|

10 listopada 2012

|

 

W roku 2012 Przegląd Filmów Amatorskich odbędzie się 1 grudnia. Projekcje konkursowe prezentowane będą od godziny 14-tej w sali Domu Kultury w Łapach. Około godziny 19-tej przewidywane jest ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników kina amatorskiego, autorów filmów do uczestnictwa w całej imprezie. Kolejność projekcji ogłoszona będzie w dniu imprezy. Widzowie tradycyjnie będą mogli zagłosować na film, który im się najbardziej spodoba.

 

Dotychczas do konkursu zgłoszono 15 produkcji m.in. Gdańska ,Szczecina, Kielc, Przemyśla, Kłodawy. Jeden tytuł z Paryża.

Patrząc z perspektywy poprzednich edycji przeglądu zauważalny jest wyższy poziom realizacji technicznej materiałów. Tematyka, format, rodzaj prac jest mieszany z przewagą ilustracji codziennych zjawisk, których centrum jest człowiek.

 

Obok dokumentów, reportaży, młodzi twórcy chętnie bawią się fabułą, korzystając z wyobraźni, której im nie brakuje.

 

Jeszcze do 20 listopada organizatorzy czekają na Wasze produkcje.

Filmy oceniać w tym roku będą redaktorzy: TVP Białystok, Polskiego Radia Białystok.

Zapraszamy. Zobacz co kręci innych i jak oni kręcą. Wstęp wolny.

Więcej informacji i regulamin na stronie: dklapy.pl.

 

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Przeczytaj poprzedni wpis:
DKF Ambasada: „Wino truskawkowe”, reż. Dariusz Jabłońsk

  Inauguracja kolejnego cyklu spotkań miłośników kina już w listopadzie! Tym razem przeniesiemy się do magicznego świata na prowincji. "Wino...

Zamknij