Wednesday, Oct. 4, 2023

before kiloff x kino zakorzenione

Autor:

|

3 lutego 2016

|

before kiloff x kino zakorzenione

Już 25.02 w klubokawiarni Drzwi Zwane Koniem (ul. Warszawska 37) w Katowicach od 19:00 do 21:00 odbędzie się drugi pokaz promujący 12. edycję Festiwalu Filmów Niezależnych kiloff pod nazwą ”before kiloff x kino zakorzenione”. Wydarzenie współorganizowane jest z projektem Kino Zakorzenione.
Zaprezentowany zostanie film „Inhabit / Zamieszkiwać: perspektywa permakultury”​. Odbędzie się także prelekcja przygotowana przez Śląską Fundację Permakultury.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Jednocześnie przypominamy, że cały czas trwa nabór filmów do Konkursu kiloff w ramach 12. edycji Festiwalu Filmów Niezależnych kiloff. Zgłaszanie filmu jest bardzo proste, wystarczy wejść na stronę www.kiloff.art.pl zapoznać się z regulaminem i wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy.
​Przypominamy także, że film może zgłosić każdy (niezależnie od tego czy jest studentem/absolwentem szkoły filmowej) w wieku od 18 do 35 lat. Forma, technika i gatunek filmów są dowolne – nie mogą one jednak przekroczyć 30 minut i nie mogą być filmami zaliczeniowymi ze szkół filmowych.

Nabór trwa do 06.05.2016. Lista filmów, które zostały zakwalifikowane do Konkursu głównego zostanie ogłoszona na stronie Festiwalu do  20.05 2016 roku.
12. edycja odbędzie się w dniach 2-4 czerwca w Katowicach.
Organizatorem Festiwalu Filmów Niezależnych kiloff jest Polskie Forum Edukacji Europejskiej.

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
stal
Stalownik: Operacja Ortyrion (2016) Trailer #2

W kinie niezależnym często bywa tak, że jak sobie zaplanujecie zdjęcia na pół roku, to trwają one na przykład dwa...

Zamknij