Friday, Feb. 23, 2024

Ale wpadka!

Autor:

|

10 stycznia 2010

|

Zainspirowani komentarzem jednego z naszych użytkowników postanowiliśmy uruchomić w naszym serwisie nowy dział p.t. „Ale wpadka!”. Nie ma on jednak zbyt wielkiego związku z tym, o czym pewnie na początku pomyśleliście, natomiast dotyczy on wszelkich wpadek w filmach publikowanych w naszym serwisie! Na pierwszy ogień pójdzie film „Głosy Wojny” i komentarz Wojtka:

 

„Wpadka z ubiorem aktora, na początku nasz dzielny żołnierzyk jest ubrany w amerykański mundur, a kiedy znajduje podziurawionego kolegę, ma na sobie już mundur polski. Czy twórcy filmu traktują widzów jak idiotów, przebierając aktora przy kolejnych ujęciach?”

 

Przyjrzeliśmy się zjawisku i faktycznie, coś jest nie tak:

  

Wobec tego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do wspólnej zabawy! Wykorzystujcie Wasz sokoli wzrok i zmysł detektywa do poszukiwania kolejnych wpadek! Będziemy na bieżąco kontrolować wystosowane przez Was obiekcje, co do filmów i być może uda nam się je skonfrontować z autorami tychże produkcji! Zapraszamy zatem do tego działu i czekamy na Wasze wyczyny, o których na pewno będziemy głośno krzyczeć na stronie głównej! Kto z Was będzie najokrutniejszy? Do dzieła!

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowy kurs od Andrew Kramera

W sieci co jakiś czas ukazują się kolejne tutoriale od Andrew Kramera. Ci, którzy kiedyś interesowali się działaniem After Effect's...

Zamknij