Sunday, Sep. 24, 2023

„Apostoł” w Ambasadzie

Autor:

|

4 czerwca 2014

|

„Apostoł” w Ambasadzie

Katowicki Klub Filmowy „Ambasada” znany nam jest już nie od dzisiaj. Tym razem będzie okazja zobaczyć animację poklatkową „Apostoł” w reż.  Fernando Cortizo.  Jak mówi Ewa Drab: „Reżyser Fernando Cortizo otwiera horyzonty publiczności na nowe doświadczenia w obrębie gatunku, łącząc kino grozy, wątki nadprzyrodzone, czarną komedię, a nawet elementy satyry w hiszpańskojęzycznej mieszance filmowych i kulturowych konwencji.”

Pokaz odbędzie się 17 czerwca o godz. 18.30 w Kinie Kosmos w Katowicach. Prelekcję i dyskusję poprowadzi Ewa Drab, doktorantka UŚ, dziennikarka m.in. Esensji i Stopklatki. Seans organizowany jest we współpracy z festiwalem Ars Independent.

Bilety: 8 / 10 zł
www.kfambasada.wordpress.com

Share This Article

O autorze

Michał Kołdras

Michał Kołdras

Jestem właścicielem firmy, a zarazem serwisu Kinoamatorskie.pl. Na co dzień prowadzę warsztaty filmowe (warsztaty.kinoamatorskie.pl) i zajmuję się promocją kina niezależnego w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Przeczytaj poprzedni wpis:
Otto
Przedsprzedaż karnetów na Ars Independent Festival 2014

Ars Independent to festiwal ruchomych obrazów i współczesnej kultury audiowizualnej. Sercem programu są dwa konkursy filmowe: Czarny Koń oraz Czarny...

Zamknij